Preskočiť na obsah
Milan Malcho ml.

Stavebníctvo

Milan Malcho ml.

Elektrická inštalácia

Obec
Stankovany
Od roku
2009
IČO
45 311 978

Milan Malcho ml.

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
034 92 Stankovany
Na trhu od
25. novembra 2009
IČO
45 311 978
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.21)
Elektrická inštalácia

Podnikanie v číslach

16
rokov na trhu
2009
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Milan Malcho ml.

Milan Malcho ml. – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Stankovany. Podniká od 25. novembra 2009.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení, informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly a výroba a hutnícke spracovanie kovov.

Základné údaje

Obchodné meno
Milan Malcho ml.
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
45 311 978
Dátum vzniku
25. novembra 2009
Miesto podnikania
034 92 Stankovany
Živnostenský register
Okresný úrad Ružomberok, vložka č. 570-11390
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.21)
Elektrická inštalácia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 15. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Milan Malcho ml. zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických

  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov

  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Milan Malcho ml.?

Miesto podnikania je v obci 034 92 Stankovany.

Čím sa Milan Malcho ml. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení; informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly; výroba a hutnícke spracovanie kovov; výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.

Aké je IČO – Milan Malcho ml.?

IČO je 45 311 978.

Odkedy podniká Milan Malcho ml.?

Podnikanie začalo 25. novembra 2009. Na trhu pôsobí 16 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Milan Malcho ml. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese milan-malcho-ml.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.